Instagram

05/04/2012

Hello!


Hey, here I am with the first post of my personal style blog! In this blog, you'll see my daily outfits for different occasions. 
I was always into fashion as I see it as a field of art with all the creativity it requires. Recently I discovered fashion blogging and came up with the idea of creating one for my own. And, here I am! I hope you'll enjoy it. 
So... My outfit for today is deserving the title "the Crocodile Hunter" for some:) However, I just wanted to say Hello! instead. Today's outfit is combined for a casual work day such as today. I'm wearing a vintage pure silk shirt of which I love the cut and high waisted buttoned pants with brown moccasin ballets and brown coat. As to complete the outfit, I just use a gold, turquoise stoned necklace, a gold ring and a gold colored watch.
__________

Merhaba, kişisel stil blogumun ilk postuyla karşınızdayım! Bu blogda, farklı etkinliklerde ve mekanlara göre farklı kombinlerimle sizlerle olacağım.
Herzaman modanın yaratıcılık gerektirdiğine inandım ve bu nedenle belki herkese göre değil ama bana göre bir sanat dalı olduğunu düşünürdüm ki, birden bu işin moda blogları sayesinde, amatörlerce de çok güzel yapılabildiğini gördüm. Onlardan feyz alarak:), bugün karşınızdayım! Umarım blogumdan keyif alırsınıuz.

Bugünkü kıyafetimi kimileri "Timsah Avcısı" olarak adlandırsa da ben ilk postumun başlığında sadece merhaba demeyi daha uygun gördüm:) Bugünkü kıyafetim, rahat bir iş günü kıyafeti. Vintage saf ipek bir gömlek, yüksek belli kanvas pantolon, kahverengi mokasen babetler ve kahverengi bir palto giyiyorum. Aksesuar olarak ise, altın ve turkuaz taşlı bir kolye, altın bir yüzük ve kahverengi bir saat kullandım.

Shirt/Gömlek: Vintage Silk&Cashmere, Pants/Pantolon: Topshop, Coat/Palto: Zara, Ballets/Babet: Bought in the Netherlands/ Hollanda'dan, Watch/Saat: Timberland
Add caption
                                                                                                                                                                                                     
                                                                                                                                                                                                 Next post ---->

4 comments:

 1. Hosgeldin diyorum gecikmeli olarak, cok zarifsin ve fotograflarına bakınca bu kadar naif bir insan nasıl avukat olur diye dusunmeden edemedim:)
  An itibariyle tüm postlarına bakmıs oldum ve cok keyif aldım hepsini okumaktan, zevkle takipteyim artık:)

  Sevgiler,
  Cigdem

  htpp://chicthem.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bütün postlarıma bakmana çok sevindim:) Ben de senin gibi harika bir takipçiye sahip olmaktan mutluluk duydum:) Çok teşekkürler!

   Delete
 2. Bende an itibariyle bütün postlara baktım ve daha da fazlasını görmek istedim. Blogun şahane! Sevgiler.

  http://lagrimas-de-amor.blogspot.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ahh hepsine mi!! :) Çok teşekkürler:))

   Delete

Please feel free to comment. At the end, I make all these posts for your comments:)
Lütfen yorum bırakmaktan çekinmeyin. Tüm bu postları sizlerin yorumlarınız için yapıyorum ne de olsa:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...