Instagram

12/04/2012

Vintage Python


Here is another workday outfit. The key element is my vintage python skirt, I like its simple yet chic look. I've matched it with a simple light shirt (I like the details on the sleeves though.), a pair of serious look shoes and the key element for spring, a trenchcoat. As accessories, I'm wearing the love necklace, a men's watch and a gold ring. A comfy, but still kind of formal outfit for a workday.
__________

Rahat ama aynı zamanda resmiyetin sınırı kaçmamış bir iş günü kıyafetimi paylaşıyorum bugün. Kıyafetimin anahtar öğesi, düz, sade ama kendiliğinden şık dizaynıyla yılan derisi vintage eteğim. Eteğimi düz krem rengi bir gömlek ve iş günü rahatlığı için alçak topuklu ayakkabılar ve baharın olmazsa olmazı trençkotumla tamamladım. Aksesuar olarak, aslında bir erkek saati olan büyük kadranlı saatimi, love kolyemi ve altın bir yüzük kullanıyorum. 

Skirt/Etek: Vintage, Shirt/Gömlek: Gap, Shoes/Ayakkabı: Zara, Watch/Saat: Timberland
3 comments:

  1. Ben de dün fark ettim blogunu canım :) Hayırlı olsun.. Bence gayet güzel bir başlangıç, daha da gelişecek güzel olacak diye umuyorum :) Outfiti de çok sevdim <3 Bol şans!!!

    http://lunaparkqueen.blogspot.com

    ReplyDelete
  2. Love your skirt! Great outfit!

    http://www.themirroronthewall.com/

    ReplyDelete

Please feel free to comment. At the end, I make all these posts for your comments:)
Lütfen yorum bırakmaktan çekinmeyin. Tüm bu postları sizlerin yorumlarınız için yapıyorum ne de olsa:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...