Instagram

05/06/2012

Suit up


Here is my outfit for a formal event where the dress code was dark suit. For the look, I have chosen black pencil trousers which creates a slimmer and longer silhouette, a black blazer and a white lace top. White top is the key element since all black look would have been too boring. The details on the below parts of the top and the unique design of the heels differs this outfit from ordinary suit up looks.
I hope that soon I will have time to go on holidays and you'll see me in not always kinda formal looks but also in fresh summer outfits. I've missed my shorts and summer dresses.
__________

Dress code'un koyu renk olduğu resmi bir etkinlik için tercih ettiğim kıyafetimle karşınızdayım. Dar paça siyah pantolonumu, siyah bir blazer ve görüntüyü aydınlatmak adına beyaz bir bluzle kullandım. Bluzun alt kısmındaki işlemeler ve ayakkabılarımı tasarımı bu görüntüyü sıradan bir takım elbise görünümünden uzaklaşmak adına seçtiğim unsurlar. Düz ayakkabılar ve dümdüz bir gömlekle, tişörtle, sıradan bir takım elbise görüntüsü olup, pek bir sıkıcı olabilirdi zira.
Devamlı az ya da çok resmi kıyafetlerleyim bu aralar. Yakın zamanda vakit bulabilirsem, ben de kendimi bir tatil yöresine atıp, yazlık kıyafetlerimle karşınızda olmayı umuyorum. Şortlarımı ve minik yaz elbiselerimi özledim zira:)

Pants/Pantolon: Zara, Top/Üst: Banana Republic, Blazer: Vintage, Bag/Çanta: Longchamp, Heels/Ayakkabı: Divarese, Sunnies/Gözlük: H&M, Watch/Saat: Toywatch, Necklaces/Kolyeler: Gold and Ohrid Pearl 

9 comments:

 1. Çantanı ve ayakkabılarını çok sevdim :)

  ReplyDelete
 2. merhaba :) blogunu bugün keşfettim ve tarzına bayıldım! takipteyim, sevgiler!

  ReplyDelete
 3. Ayakkabılar müthiş, kombine zaten laf yok :)

  ReplyDelete
 4. nice hair cut, love it

  http://thewild-swans.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. great outfit!

  let's follow eachother with GFC + bloglovin + twitter + FB ?


  www.linlicious-style.nl

  ReplyDelete
 6. Chic outfit,you look great.
  I wonder if you would like to follow each other : ).

  http://www.glossylala.blogspot.co.uk/

  Happy blogging.

  ReplyDelete
 7. Değerli blog kullacısı sitenizdeki makalelerini ve paylaşımlarınızı çok beğendik İstanbul otelleri olarak paylaşımlarınızı ve makalelerinizin devamını diler teşekkür ederiz...

  ReplyDelete

Please feel free to comment. At the end, I make all these posts for your comments:)
Lütfen yorum bırakmaktan çekinmeyin. Tüm bu postları sizlerin yorumlarınız için yapıyorum ne de olsa:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...