Instagram

22/08/2012

Departing for Berlin!


Finally, I am on my annual leave from work! I have spent 5 days in Berlin with my sister as a girl trip:) and now I will spend 6 days in Paris. Soon, I will be posting both my outfits and some travel tips, suggestions for you through my experiences. At the moment, I'm in the loby of my hotel in Paris and waiting for the check-in time. So I decided to spend this free time on my blog since I wasn't around lately due to my busy day plans in Berlin.

I want to start with my airport outfit. Since it might have been cold when I arrived to Berlin, I've choosen loafers, wore a jacket and to be comfy during the flight, wore jeans and a tee. I've used my Longchamp Le Pliage; being really light and big makes it the perfect travel bag. This is surely not the best summer outfit, but very suitable for travelling to north.
__________

Sonunda, yıllık iznime ayrılmış bulunmaktayım! İznimin ilk 5 gününü ablamla birlikte kız tatili kafasında Berlin'de geçirdik:), bundan sonraki 6 gün boyunca ise Paris'te olacağım. Yakında, hem tatil outfitlerimi hem de seyahatimden kareler ve seyahat deneyimlerim ve  önerilerimi de sizlerle paylaşacağım. Şu anda ise Paris'teki oteliminde lobisinde oturmuş check-in saatimi bekliyorum. Böyle de bir boş an yakalamışken, yoğun geçen tatilim nedeniyle bayadır ilgilenemediğim bloguma vakit ayırayım dedim.

Seyahat postlarına havaalanı kıyafetimle başlamak istedim. Berlin'e vardığımızda soğuk olabileceğini düşünerek loafer giydim, üzerime ise bir deri ceket aldım. Uçus boyunca rahat olmak adına, bir jean ve tişört giydim. Çanta olarak ise Longchamp le Pliage'ımı kullandım, aynı zamanda hem çok hafif, hem de çok geniş oluşu bu modeli gerçekten tam bir seyahat çantası yapıyor bence. Üzerimdekilerin yaza en uygun kıyafetler olmadıkları ortada ama kuzeye seyahat ediyorsanız şartlara çok uygun bir kombin.

Jeans: Mavi, Tee/Tişört: GAP, Jacket/Ceket: Marni at H&M, Loafers: Melissa, Bag/Çanta: Longchamp Le Pliage, Watch/Saat: Toywatch
3 comments:

 1. Melissa loaferiniza bayildim.. Turkiyede nerden aldınız acaba yeni mi?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bu Melissalarımı internetten sipariş ettim geçen ay. Ama Türkiye'de Bilstore'dan aldığım Melissalarım da var. Bilstore bu modeli de satıyor olabilir, bir bakabilirsin bence:)

   Delete
 2. Have an amazing time!!! :) I love Berlin :)Could you please consider following each other? www.shineonbyandrea.blogspot.com Twitter: @shineonbyandrea www.youtube.com/user/shineonbyandrea

  ReplyDelete

Please feel free to comment. At the end, I make all these posts for your comments:)
Lütfen yorum bırakmaktan çekinmeyin. Tüm bu postları sizlerin yorumlarınız için yapıyorum ne de olsa:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...