Instagram

20/02/2013

Miaposta/ Haftanın Blogu (Blog of the Week)


In November, while I was checking the traffic sources of my blog, I saw a link from the website called Miaposta . I clicked the link "et voila" there was my blog which was only 6 months old, chosen as the "Blog of the Week" with very nice words made about my blog. I never had the chance to thank and inform my dear readers about the good news! Better late than never.. So I thank to Miaposta a lot for appreciating what I do and giving me the chance to reach to more people!

And now, I discover a new blog each week;) 
__________

Kasım ayında, bloguma hangi linkler üzerinden bakıldığına bakarken, Miaposta üzerinden çok sayıda insanın bloguma ulaştığını gördüm. Hemen Miaposta'nın linkini tıkladım ve henüz 6 aylık blogumun "Haftanın Blogu" seçilmiş olduğunu gördüm. Ne var ki, o günden beri güzel sözleri için Miaposta'ya bir türlü teşekkür edememiş, bu güzel haberi de izleyicilerimle paylaşamamıştım. Geç olsun, güç olmasın:) Miaposta'ya yaptığım şeyi takdir ettiği ve bloguma daha fazla insana ulaşma şansı verdiği için çok teşekür ederim.

Ayrıca artık ben de her hafta yeni bir blog keşfediyorum;)
For the original page please click here.

4 comments:

 1. Bence hic sasirilmayacak bir sey haftanin blogu olmaniz :) emeklerinizin karsiligini almak cok guzel bir sey olsa gerek.
  Cok daha buyuk basarilar diliyorum:)
  Dilek.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Güzel sözlerin ve dileklerin için çok teşekkürler Dilek, çok mutlu oldum:)Sevgiler.

   Delete
 2. Congrats coz ur blog deserves this....

  ReplyDelete

Please feel free to comment. At the end, I make all these posts for your comments:)
Lütfen yorum bırakmaktan çekinmeyin. Tüm bu postları sizlerin yorumlarınız için yapıyorum ne de olsa:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...