Instagram

13/02/2013

Zlatna Ribica/ Sarajevo

In Sarajevo, there is this super cool cafe called Zlatna Ribica (Goldfish). Everything in the cafe from glasses to posters and tables are vintage, collected from all over the world. We loved this cafe so much that, even though we were in Bosnia for only four days, we spent two of our evenings there! Most says, it's the coolest cafe in all Balkans! Cheers!
__________

Saraybosna'da Türkçesi Altın Balık olan, Zlatna Ribica adında süper cool bir kafe burası... Bardaklardan, posterlere, masalara kadar kafedeki herşey dünyanın dört bir yanından toplanmış antika parçalar... Biz bu kafeyi o kadar sevdik ki, Bosna'da toplam dört günümüz olmasına rağmen, iki akşamımızı burada geçirdik. Birçok insan, buranın tüm Balkanlar'daki en iyi kafe olduğu görüşünde! Şerefe! One of the watches above is from Casio and the other one is vintage belongs to a friend mine.
Yukarıdaki saatlerden biri Casio, diğeri ise bir arkadaşımın ve vintage...11 comments:

 1. bu kazaktan bende de var ve gerçekten hayatımda hiç bir giysiden bu kadar nefret etmemiştim. her yere, ama istisnasız her yere tüy döküyor bu şey! bu yüzden çok beğenerek almış olsam da giyemiyorum. sizin bir öneriniz var mı dökülmeyi önlemek için?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aynı problem bende de var maalesef. Ama kaşe/yün paltolar veya siyah jeanler yerine üzerinde tüy tutmayacak, pamuk trençkotlar/ceketlerle veya fotoğraflarda altımdaki etek gibi tüy tutsada belli etmeyecek şeylerle giyince sorun kalmıyor. Ben de bir kere yün paltoyla giymiş bulundum, bütün paltom bembeyaz oldu. Ama yukarıdaki fotoların çekildiği gün deri paltoyla giydim, sorun kalmadı. Umarım biraz yardımcı olabilmişimdir:)

   Delete
 2. Waooow süper bir cafe! Bayıldım dekorasyonuna :) Çok güzel, umarım bir gün gitme fırsatım olur benim de :) Kolye çok şık bu arada!

  ReplyDelete
 3. Υou're so interesting! I don't supρose Ι've read through anything like that before. So nice to find somebody with some genuine thoughts on this subject matter. Really.. thanks for starting this up. This site is one thing that's nеeԁеd on the internet, someone with a bit of
  οriginalitу!

  Here is my ωeb blοg ... what is the salary for pe teachers

  ReplyDelete
 4. I dn miss a single episode of urs n this one is too gud. M in love with d cafe n I love wat u were wearing. Superb collection n u luk lovely. Lukin frwrd to ur another collection...chow ;)

  ReplyDelete
 5. U must knw tat I dn miss a single episode of urself...this one is too gud...I too m in love with this cafe n ur collection is superb n u luk lovely....lukin frwrd to ur new collection...chow ;)

  ReplyDelete
 6. merhaba casio saatinizi nerden aldiginizi ogrneebilirmiyim? sanirim mat renkli olan bu. benim bulduklarım genelde altin ve parlak oluyor fakat benim aradigim sizinki gibi olan yani mat:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Genelde her tarafta kalın ve parlak olanları var, ben de incesini aramıştım özellikle. Ben online aldım ama baya oldu, hangi siteden tam hatırlamıyorum. Fakat daha yeni Lidyana'da gördüm aynısını. Bir bakın isterseniz.

   Delete
 7. The most beautiful place on earth, every time I go to Sarajevo'' Zlatna Ribica'' is the first I go to!
  great pics and beautiful blog,I'm following

  ReplyDelete

Please feel free to comment. At the end, I make all these posts for your comments:)
Lütfen yorum bırakmaktan çekinmeyin. Tüm bu postları sizlerin yorumlarınız için yapıyorum ne de olsa:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...