Instagram

14/03/2013

MBFWI Day 2

Mercedes-Benz Fashion Week takes place in Istanbul at the moment. Since I work during the day, I could not attend to any shows that I was invited on the first day. On the second day, I was still not lucky enough, however, after the work hours and before a charity meeting, I managed to attend to the show of Niyazi Erdoğan and had the chance to shortly experience the first MBFW in Istanbul. But at least, I shot some outfit photos early in the morning and some photos from the show for men readers:) Ohh, and I really like how the short legs of the pants, the socks and shoes look, from the show.

Btw, I joined Instagram. You can follow me as cansu_yazici. Better late than never;)
__________

Bildiğiniz gibi, bu günlerde Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul'un havası şehri sarmış durumda. Ben gün içinde çalışıyor olduğum için ilk gün davetli olduğum hiç bir defileye katılamadım, en çok da Mehtap Elaidi'yi kaçırdığıma üzüldüm açıkçası. MBFWI'nin ikinci gününde de çok şanslı olduğumu söyleyemiyeceğim ama işten çıkıp, dernek toplantıma gitmeden önce aradaki 2 saati en azından  1 defileyi, Niyazi Erdoğan'ın defilesini izleyerek geçirdim. En azından İstanbul'daki ilk MBFW organizasyonunu da deneyimlemiş oldum. Hepsinden öte uzun zamandır yapamadığım bir şeyi yaparak, sabah erkenden kılığımı-kıyafetimi çekebildim. Ha tabi bir de varsa erkek okuyucularım için de defilede de bir iki fotoğraf çektim:) Defiledeki kısa paçalar, renkli çoraplar ve ayakkabıların görüntüsünü çok beğendiğimi de ekleyeyim.

Bu arada, geç olsun güç olmasın diyerek, instagramdaki yerimi de aldım. Beni cansu_yazici hesabımdan takip edebilirsiniz.

Faux Fur/ Yapay Kürk: Nasty Gal, Top/Üst: Zara, Jeans: Nolita (Beymen), Heels/Ayakkabı: Carvela-Kurt Geiger, Backpack/Sırt Çantası: Rihanna for Armani Jeans, Sunnies/Gözlük: Super, Watch/Saat: Toywatch

   5 comments:

 1. Payetli üst ve kürk ceketin farklı dokuları çok güzel biraraya gelmiş, çok beğendim:)

  ReplyDelete
 2. süper fotoğraflar..ama ben senin outfiti çok beğendim
  bence çok gizemli bir kadın olmuşsun
  http://zoomlabakalim.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. How did I miss this one? Very elegant collection!

  ReplyDelete

Please feel free to comment. At the end, I make all these posts for your comments:)
Lütfen yorum bırakmaktan çekinmeyin. Tüm bu postları sizlerin yorumlarınız için yapıyorum ne de olsa:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...