Instagram

12/04/2013

Gnomon

These photos were taken a while ago, but I still wanted to post them, before we all start to seek for sunny posts on blogosphere. Spring has arrived to town, at the end:) Here, I layered a very loose shirt and a blazer and put them together with a metal accented belt. I combined them with black jeans and loafers for a work day. 
Btw, I quitted my job, so I'm a free soul for a while:) That also affected my outfits a lot. Now, I walk around as if I jumped out from the 90s. I should share some outfit photos with you soon though;) 
Ohh ohh, and I'm going to France at the end of this month, again. I will visit some cities that I've already been to. However, Strasbourg is one city that I will go for the first time. So any advises are very welcome. Cheers!
__________

Bu fotoğraflar bir süre önce çekilmiş olsa da, blogosfer baharlık postların istilasına uğramadan önce, bunları da paylaşmak istedim. Ne de olsa sonunda şehre bahar geldi;) Bir iş günü için, bol ve uzun tişörtümü, blazer ceketimle giyip, metal detaylı bir kemerle tamamladıktan sonra, bunları için siyah bir jean ve loaferlarla kombinledim. 
Bu arada, bir süreliğine işi bıraktığımı ve özgür bir ruh olarak ortalıklarda dolandığımı da açıklamak isterim:) Yeni durumum, kıyafetlerimi de bir hayli etkiledi. Zira, artık ortalıkta 90lardan fırlamış gibi dolanıyorum. Yeni halimi yansıtan fotoğraflar da paylaşmam lazım tabi:)
Ahh ve de, bu ay sonu yine yeniden Fransa'ya gidiyorum. Çoğunlukla daha önce gittiğim şehirlerde olacağım ama Strasbourg daha önce hiç gitmediğim ve ilk defa bu seyahatimde ziyaret edeceğim bir şehir. Dolasıyla, şehirle ilgili herhangi bir tavsiyeniz beni çok memnun eder. Sevgiler!

Loafers: Massimo Dutti, Tshirt: H&M, Blazer: Mango, Belt: an Original Penguin, Jeans: Nolita (Beymen), Coat: Zara, Bag: Longchamp, Necklace: Tiffany&Co, Watch: Swatch Skin


1 comment:

Please feel free to comment. At the end, I make all these posts for your comments:)
Lütfen yorum bırakmaktan çekinmeyin. Tüm bu postları sizlerin yorumlarınız için yapıyorum ne de olsa:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...