Instagram

13/10/2013

Carousel

What is better to do in a rainy Strasbourg day than enjoying a ride on a picture perfect carousel as happy kids. When we caught under the rain in Strasbourg, we immediately decided to shoot these outfit photos on the carousel. I hope you enjoy the background and the photos, cause we had so much fun shooting them during a two minutes ride:)
__________

Yağmurlu bir Strasbourg gününde, bir atlı karıncaya sığınıp, çocuklar gibi şen olmaktan daha iyi yapılabilecek birşey düşünemiyorum. Biz de Strasbourg'da aniden bastıran yağmura yakalanınca, atlı karıncayı görüp derhal çekim için kullanmaya karar verdik. Umuyorum bu fotoğrafları ve arka planı beğenirsiniz, zira biz hepi topu iki dakika süren dönüp durma esnasında bu fotoğrafları çekmeye çalışırken pek bi eğlendik:)

Trenchcoat: Topshop, Jeans: Uterqüe, Slippers: Beymen Club, Shirt: Vero Moda

Photos by Duygucan Yazıcı

5 comments:

 1. Selam sacin kesimi cok modern bayildim:) trenckotun bu sezon bulabilir miyiz acaba topshop da .. Teswkkurler

  ReplyDelete
  Replies
  1. Çok teşekkür ederim, kuaförüm Nişantaşı'nda istersen iletişim bilgilerini iletebilirim:) Trençkotu ya geçen kış ya da geçen ilkbahar sezonunda almıştım, o yüzden hala olacağını sanmıyorum ama benzerleri mutlaka vardır. Topshop birçok ürününü takip eden sezonlarda ufak tefek değişikliklerle sunuyor.

   Delete
 2. Ne enerjk bir post olmuş böyle, çok sevdiim :)

  ReplyDelete

Please feel free to comment. At the end, I make all these posts for your comments:)
Lütfen yorum bırakmaktan çekinmeyin. Tüm bu postları sizlerin yorumlarınız için yapıyorum ne de olsa:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...