Instagram

01/04/2014

Sevgi Yolu

We shot these photos in the iconic Sevgi Yolu ("Love Road") of my happy town, Izmir! This city is floating with an energy that makes me smile, feel happy and incredibly light, every time I visit. It doesn't matter if it's rainy all the time or exteremely cold or hot. I feel so blessed to call this city, home and she (yes, Izmir is definitely a lady;) ) being there, waiting for me, feels so secure that if anything bad ever happens, I -like a little girl- feel that I can just run away to her and everything would be perfect again:)
__________

Geçen ay çok içinde, hem iş için, hem ziyaret için sık sık İzmir'e gidip geldim. Bu fotoğrafları da o kısacık ziyaretlerimden birinde çektik. Bu şehrin, sürekli gülümsememe, mutlu ve inanılmaz hafif hissetmeme neden olan bir enerjisi var ve isterse sürekli yağmur yağsın, fırtınalar kopsun, bende yarattığı hisler hiç değişmiyor. Bu şehir benim evim ve ben evim İzmir olduğu için çok şanslı hissediyorum. Her ne kadar uzakta olsam da, İzmir'in her zaman aynı yerde, aynı şekilde duruyor olduğunu bilmek, öyle bir güven duygusu yaratıyor ki, nasıl ağlayan bir çocuğa dondurma verince hemen susar, ben de kötü bir şey olduğunda ona gidersem her şeyin bir anda yeniden güzel olacağına inanıyorum:)

Coat: Cos, Dress & Beanie: H&M, Boots: Topshop, Sunglasses: Rayban, Bag: Longchamp, Watch: Casio, Name Bracelet: Mauerpark flea market in Berlin
Photos by Duygucan Yazıcı

2 comments:

Please feel free to comment. At the end, I make all these posts for your comments:)
Lütfen yorum bırakmaktan çekinmeyin. Tüm bu postları sizlerin yorumlarınız için yapıyorum ne de olsa:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...