Instagram

13/06/2014

Ease

I recently quit my job as a lawyer at this "very best law firm", I'm in my happy place, Izmır, I have new plans, I have goals, the ultimate of which is to be happy of what I do, who I am and who I'll be. It seems that turning 25 and realizing how fast my 20s are flying by, just hit me! For the moment, I'm at ease, waiting for my travels planned for the summer ahead. Hopefully, with having more time for myself, I'll update my blog more and try to share the journey with you. 

A few words about the photos:) Shooting in the afternoon light with sunlight reflecting from the lens of the camera, is my fave! These photos were shot by my sister and I simply love shooting with her, cause she always manages to beautifully use this light. Here is another example. 
__________

Şu "çok iyi hukuk bürosu"ndaki avukatlık görevimden geçenlerde arkama bakmadan ayrıldım, mutlu şehrim, İzmir'deyim, yeni planlarım, hedeflerim var. Hedeflerimin en kıymetlisi yaptığım şeyden, kim olduğumdan, olacağımdan mutlu olmak... Görünen o ki, aniden 25 oluvermek ve dönüp bakınca 20lerimin müthiş bir hızla uçup gittiğini farketmek, kafama dev bir kaya gibi düştü, ben de birden ayıldım:) Şu anda, tatlı bir heyecanla yaz için planladığım seyahatlerimi bekliyorum. Kendime ayırabileceğim daha çok zamanım olmuşken de, blogumu daha sık güncelleyip, yolculuğumu sizinle paylaşmayı umuyorum. 

Fotoğraflar hakkında da bir kaç cümlem var size:) En çok akşam üzeri güneşinde fotoğraf çekmeyi/çektirmeyi seviyorum. Güneş yandan yandan gelip, lensten yansıyınca oluşan bu doğal ışık, en sevdiğim! Bu postun fotoğraflarını çeken ablamla çekim yapmayı da, tam da bu yüzden çok seviyorum, çünkü her seferinde gün ışığını en güzel şekilde kullanmayı başarıyor. Şu postta olduğu gibi...

Top: From a local store in Istanbul, Shorts: Vıntage Levi's Cut-offs, Sneakers: Vans, Backpack: Longchamp, Sunglasses: H&MPhotos by Duygucan Yazıcı

8 comments:

 1. blogunu -kıyafetlerini, gezilerini, samimi anlatımını- çok severek takip ediyorum güzel avukat. boşver o sözde 'çok iyi firmalar'ı, en güzel yolları kendine çizer insan.
  ablanın çektiği fotoğraflar da harika olmuş. insanının içini ısıtan sıcak ışığı hepimiz çok seviyoruz. =)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Çok teşekkür ederim güzel sözlerin için, nasıl mutlu oldum:) Bu motivasyonla yeni postlar için çalışmaya devam.

   Sevgiler.

   Delete
 2. Ben de senin gibi yeni başlangıçlaa adım atmak ve sürüne sürüne gittiğim işime istifamı basmak için can atıyorum, umarım yapabileceğim. Arkandayım Cansu diğer bir deyişle,, wish bone kolye ni nereden aldın , ya da nerde bulunur tavsiye edebilir msn ,,,sevgiler

  ReplyDelete
  Replies
  1. Teşekkür ederim. Umarım sen de en kısa zamanda güzel bir başlangıç yapıp, seni ne mutlu edecekse onu yapmaya yapmaya başlarsın:) Wishbone kolyemi bu sezon H&M'den aldım, biraz rengi gitti ama yine de çok severek takıyorum.

   Delete
 3. Cansu en eski çalıştığın ofisten beri blogunu takip ediyorum, keşfettiğim için de çok mutluyum- seni hep rahat ve kendi yolunu rahatça bulabilecek bir insan olarak düşündüğüm için ne tür bir meslek seçersen seç bence başarılı olacaksın! Yine de seçecğin iş hayatına çok dalıp blogunu güncellemeyi sakın unutma :D

  p.s. en çok son fotoyu beğendim* lana del rey kliplerini anımsattı biraz

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hem uzun süredir bloğumu takip ettiğin, hem de güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim:) Bloga devam:)

   Sevgiler.

   Delete
 4. Tisortten istiyorum Cansu , harika ! ,,, selamlar

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tişörtümü ben de bayıla bayıla giiyorum ama Kadıköy'de adını dahi bilmediğim bir butikte tesadüfen buldum. Marka etiketi bile yok içinde. Keşke markasını bilsem de sizi bilgilendirebilsem:)

   Delete

Please feel free to comment. At the end, I make all these posts for your comments:)
Lütfen yorum bırakmaktan çekinmeyin. Tüm bu postları sizlerin yorumlarınız için yapıyorum ne de olsa:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...