Instagram

16/06/2014

Pale

If you knew me closely, you would know that I almost never wear pink. But pale tones of pink being everywhere this season, I kind of got used to it and actually started to like it. Well, blame on this "Oh, so pretty" Wangs ! Having got along with pink, we officially reunited after many many years, with the help of this vintage pink dress of my mom from the 80s. How do you feel about pink? Is it love? 
__________

Beni yakınen tanıyanlar bilir, neredeyse hiç pembe giymişliğim yoktur. Gel gör ki, bu sezon pembenin pastel tonları her yerde bolca boy gösterince, sanırım birbirimize alıştık, hatta ben pembeyi sevmeye bile başlamış olabilirim:) Tüm bunların tek suçlusunun şu pek şahane Wang'ler olduğunu ise inkar dahi etmiyorum:) Biz pembeyle uzun seneler sonra yaptığımız bu barış anlaşmasını, annemin 80lerden vintage elbisesiyle resmiyete dökmüşken, sizin pembeyle aranız ne alemde? 

Dress: Vintage, Bag: Coach, Espadrilles: Joie (Beymen), Sunglasses: Urban Outfitters, Necklace: Tiffany&CoPhotos by Duygucan Yazıcı

4 comments:

 1. Cansu , elbiseyi vintage yani 2. el magazalarından mı temin ediyorsun, çooook güzel ,,,sevgiler

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bu elbise annemin özenle sakladığı koleksiyonundan:) Ama normalde vintage / 2. el mağazalarından da alışveriş yapıyorum. Özellikle Avrupa'dayken. Malum bizde henüz çok az sayıda vintage mağaza var.

   Delete
 2. Super anne ...sevgiler,

  ReplyDelete
  Replies
  1. Annem adına teşekkür edeyim o halde:) Sevgiler.

   Delete

Please feel free to comment. At the end, I make all these posts for your comments:)
Lütfen yorum bırakmaktan çekinmeyin. Tüm bu postları sizlerin yorumlarınız için yapıyorum ne de olsa:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...