Instagram

25/08/2014

Old Zemun


While the weather in general was super hot in Belgrade, during all my trip, only one day that we spent in Old Zemun, one of my very fave neighborhoods in Belgrade, was a bit chilly. So here is how I adjusted my outfit for that weather by wearing this star jumper on top of my dress.
In case you wonder, the story behind the cute little teddy is that it was in the middle of the street, just where I stepped, as I walked through and there was no one around. So even though I am not and was never a big fan of teddy bears, I accepted it as a gift from Zemun to me and we posed together for a couple of shots;)
__________

Belgrad'ın en sevdiğim mahallelerinden biri ve aynı zamanda eski Osmanlı yerleşkesi olan Old Zemun'da geçirdiğimiz bir gün dışında, Belgrad tüm seyahatimiz boyunca oldukça sıcaktı. Bu beklenmeyen havayla karşılaşınca, her daim her türlü hava koşuluna hazırlıklı olan bendeniz, elbisemin üzerine bu yıldızlı kazağı giyerek, kıyafetimi bu bir günlük geçici soğuğa adapte ediverdim. Ne Belgrad üzüldü, ne de ben:)
Fotoğraflardaki peluşun hikayesini merak eden varsa, o da şöyle; Zemun sokaklarında dolaşırken, tam adımımı attığım yerde, sokağın orta yerinde bu peluş ayı duruyordu, ortalıkta da kimsecikler yoktu. Hiç bir zaman peluş oyuncaklara düşkün olmamış olsam da, bu miniği Zemun'un bana bir hediyesi kabul ettim, o da bana birkaç fotoğrafta eşlik etti:)

Dress worn as Skirt: Zara, Jumper: Mango, Sneakers: Vans, Sunglasses: Rayban, Bag: Coach, Phone case: Zara

Photos by Duygucan Yazıcı

3 comments:

 1. kombindeki sadelik ve şıklık, ayakkabı seçimindeki şıklık ve rahatlıkla uyumlu olmuş ama çantanın ızdırabı da gözlerden kaçmıyor, biraz hantal olmuş sanki...? =)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Teşekkür ederim:) Çanta gerçekten ızdırap oldu maalesef. Seyahat ederken fotoğraf makinamı, yok haritalarımı, not defterimi koyayım, dur bir de şemsiye alayım, şu yağmurluğu da şuraya sıkıştırayım falan derken sürekli dev ve çok ağır çantalarla gezerken buluyorum ben kendimi:) Sonra akşamları hep bir yorgunluk! Bu alışkanlığımı değiştirmeyi bakalım ne zaman başaracağım:)

   Delete
 2. Lovely outfit Cansu!! U luk stunning as always.

  ReplyDelete

Please feel free to comment. At the end, I make all these posts for your comments:)
Lütfen yorum bırakmaktan çekinmeyin. Tüm bu postları sizlerin yorumlarınız için yapıyorum ne de olsa:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...