Instagram

23/09/2014

Nasty Gal Jumpsuit

I bought this jumpsuit a while ago from one of my favorite online shopping destinations Nasty Gal, but I couldn't find the right occasion to wear it, thus it was resting in my wardrobe for quite a long time, waiting for its moment. Then, there was a wedding to attend in Çeşme and voila! I found the event I was waiting for. This jumpsuit fit well to a beach town, summer wedding. But I'm planning to wear it more after all the compliments we received:)

p.s. Yes, I got tanned this summer, just a little:)
__________

Bu tulumu bir süre önce, favori online alışveriş adreslerimden biri olan Nasty Gal'dan almış, fakat ne yazık ki bir türlü giyememiştim. O yüzden bir süredir dolabımda boynu bükük, o anı bekliyordu ki Çeşme'de yapılan bir düğünle beklediği etkinliği bulmuş oldu:) Aldığımız bir sürü güzel iltifattan sonra ben de, yaz düğününe pek güzel ayak uyduran tulumumu, dolapta bırakmayıp, daha sık giymeye karar verdim:)

p.s. Evet bu yaz Eda Taşpınar'la biraz bronzluk yarışına girmiş olabilirim, mazur görünüz:)

Jupmsuit: Nasty Gal, Shoes: Mango, Sunglasses: Rayban Clubmaster

Photos by Önermeli

8 comments:

 1. -genel olarak zarif bir kıyafet lakin ayrıntıya inince de kusurlar göze çarpıyor...bence bu tür kıyafetler daha büyük cup'lar gerektiriyor ki kıyafetin hakkı verilebilsin ;) sanki önlerde biraz potluk var... :/
  -bi de o şeffaf askıları anlayamadım ben, olmasaydı daha güzel olurdu, şeffaf olunca görünmez olmuyorlar çünkü :p
  -(çantanın ızdırabı vol.2) :D çanta da olmamış: şık bir portföy çanta daha başarılı olurdu...kıyafetin askısı, şeffaf askılar,omuzda çanta askısı...yorucu olmuş...
  -ben bi de aksesuar seçimlerinizi özensiz buluyorum...kıyafetlerinize uygun olanı kullanmak yerine sanki elinizde olanları kıyafete uyduruyormuşsunuz gibi geliyor bana...
  -her şeye rağmen yazlık bir yer ve de bir düğün için oldukça isabetli/zarif bir seçim, hakkını da yiyemem... =)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Öncelikle değer verip bu kadar incelediğiniz için teşekkür ederim.
   Cup'larla ilgili birşey diyemeyeceğim maalesef. Göğüs cup'ı kendi seçimimiz veya kendi kendimize değiştirebilceğimiz bir şey değil maalesef. Kilolu olmak gibi bir şey değil ki bu zayıflayınca değişsin. Dolayısıyla daha büyük göğüslü olmadığım için kendi tarzıma uyduğunu düşündüğüm şeyleri giymekten vazgeçmeyeceğim. Kaldı ki, bu tulum aksine büyük cuplarla kullanılabilecek türden bir tulum değil, çünkü sırtı tamamen açık olduğu için yanlardan açma yapar, dansederken çıplak kalıverirsiniz:)
   Şeffaf askılara tamamen katılıyorum. Elbise açılmasın diye yapılmış ama daha gecenin yarısında ben de görüntüsünden rahatsız olup askıları söktüm:))
   Aksesuarlarda da bilerek daha casual aksesuarlar tercih ediyorum, çünkü gece elbiseleri/kokteyl elbiseleri gibi kıyafetler abiye aksesuarlarla kullanıldığında benim tarzıma göre biraz fazla alaturka oluyor. Bence de o şekilde daha şık. Ama benim tarzıma uzak. Bu smokinle spor ayakkabı giymek gibi bir şey aslında. Tabi ki smokin kösele ayakkabıyla daha şık, ama bir sürü spor ayakkabıyla giyen de var. Tamamen tarz meselesi.
   Son olarak tekrar vakit ayırdığınız için teşekkür eder, yeni postlara beklerim:)

   Delete
 2. Süpper den başka bisi diyemiyorum. Sevgiler

  ReplyDelete
 3. Süpper den başka bisi diyemiyorum. Sevgiler

  ReplyDelete

Please feel free to comment. At the end, I make all these posts for your comments:)
Lütfen yorum bırakmaktan çekinmeyin. Tüm bu postları sizlerin yorumlarınız için yapıyorum ne de olsa:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...