Instagram

10/09/2014

Off Shoulder

We shot these photos with my photographer friend, Osman for the cover of the interview I had with The Gate magazine. I adore his eye for photography, I love the off shoulder trend which was everywhere this summer and adopted by me with great pleasure and I really like my tanned glowing skin, the best accessory a woman can have (I wish the sun wouldn't be this dangerous for our skin:/). All of these combined, it was obvious that I was going to like the results and the shots did not surprise me at all! Enjoy this summerish post as we live the last days of this great season!
__________

Bu fotoğrafları, fotoğrafçı arkadaşım Osman'la, The Gate dergisinde yayınlanan röportajım için çektik. Bütün yaz bronzlaşıp, deli gibi nemlendirerek sahip olduğum bronz tenimi, bu yaz her yerde gördüğümüz, benim de derhal zevkle benimsediğim, off shoulder trendiyle birleştirip, bunlara Osman'ın  fotoğraf gözünü ekleyince, beklenen oldu, ben her bir fotoğrafı ayrı ayrı çok beğendim. (Güneşin zararlarına hiç girmeyelim lütfen:/) Sonbahara doğru hızla ilerlerken, bu yazlık postu beğenmeniz dileğiyle:)

Top: Gift modified by me, Skirt: H&M, Sandals: Mango, Sunglasses: Rayban Clubmaster, Necklaces & Rings: All gold from different jewelers

2 comments:

  1. elegant sesion beautiful place and pic

    ReplyDelete
  2. U luk posh & very graceful Cansu :) loved ur top!

    ReplyDelete

Please feel free to comment. At the end, I make all these posts for your comments:)
Lütfen yorum bırakmaktan çekinmeyin. Tüm bu postları sizlerin yorumlarınız için yapıyorum ne de olsa:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...