Instagram

24/10/2014

As Casual As Me


This outfit quite accurately reflects how I get dressed daily. A fitting jean, a cool t-shirt, flats and a jacket! Make it with also sneakers and a leather jacket maybe, but this is what I usually throw on, in 2 minutes, when I don't feel like experimenting or dressing up and just want to be comfy and as casual as me:) Oh, and sunnies! I never leave the home without a pair of sunglasses;) This outfit for example, was worn to a museum visit on a weekend!
__________

Bu kombin günlük hayatımda nasıl giyindiğimin oldukça yerinde bir örneği. Üzerime oturan bir jean, cool bir tişört, düz ayakkabılar ve bir ceket! Belki, bazen de aynısının spor ayakkabılar ve deri ceketle kombinlenmiş versiyonu, ama sonuçta konsept aynı;) Bu saydıklarım, benim genelde yeni bir şey denemek ya da özene bezene giyinmek istemeyip, yalnızca rahat olmak ve günlük giyinmek istediğimde, evden çıkmadan önce 2 dakikada üzerime geçirdiklerim. Bunlar, bir de güzel bir güneş gözlüğü! Güneş gözlüksüz evi terkedemeyenlerdenim ben de;) Bu kombin örneğin, Sabancı Müzesi'nde Joan Miro sergisinin gezildiği güzel bir haftasonundan! 

T-shirt & Jeans: Topshop, Shoes: Massimo Dutti, Blazer: Mango, Buckle Bag: Fred Perry, Belt: the original Penguin, Necklace: Nayad Bal

Photos by Türker Özdede

3 comments:

  1. Merhaba Cansu,

    moda üzerine bir yazı olmuş ama ufak bir yorumda Joan Miro sergisi üzerine yapabilir misin :)

    ReplyDelete

Please feel free to comment. At the end, I make all these posts for your comments:)
Lütfen yorum bırakmaktan çekinmeyin. Tüm bu postları sizlerin yorumlarınız için yapıyorum ne de olsa:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...