Instagram

27/03/2014

Blogger Bazaar 5

It's always a nice pleasure to meet and interact with new people and have new experiences. On Sunday, I participated to the 5th edition of the sales event for bloggers, Blogger Bazaar, here in Istanbul, along with many fellow bloggers. I had to chance to meet with my followers and also to introduce myself and my blog to the new ones. At the end of the day, I was of course very tired but happy to experience it throughly and share this experience with everybody who came by. Thanks everyone!

When I was getting dressed for the event, I already knew that I have to wear comfy clothes and shoes as to complete the day with minimum level of tiredness. So, I wore the kimono top that I recently bought with skinny jeans and ballet flats, which was definitely a good outfit choice. Nowadays, I'm very into kimonos though! They are great for these spring days over jeans, but they will be even more great over bikinis in summer:)
__________

Pazar günü, 5.si düzenlenen Blogger Bazaar'da Advocate's Closet standı ile diğer 41 blogger ile birlikte ben de katılımcıydım. Blogger Bazaar'ın ne olduğunu artık hemen hemen herkes biliyor ama bilmeyenler için kısaca; çeşitli alanlarda blog yazan bloggerların kendi tasarımlarını veya kendi kullanılmamış ya da ikinci el ürünlerini sattıkları ve takipçileriyle buluştukları tek gün süren bir etkinlik diyebiliriz Blogger Bazaar'a. 

Vesta Event'in kurucuları Selin ve Gözde'nin güzel organizasyonu ve ablam ve kuzenlerimden oluşan süper ekibimle yorucu ama güzel bir gün geçirdik. Uğrayıp güzel sözleriyle beni çok mutlu eden tüm takipçilerime, ilk defa orada blogumdan haberdar olup sonradan mesaj atan yeni takipçilerime, standıma uğrayan herkese, organizatörlerimize, tüm blogger arkadaşlarıma ve tabi ki bütün gün orada benimle olanlara çok teşekkür ederim. Sizlerle olmak, paylaşımda bulunmak çok keyifliydi. Blogger Bazaar fotoğraflarına bu blogun yeri yetmez ama sizi Blogger Bazaar'ın facebook sayfasına alayım. Etkinliğin tüm fotoğraflarına, diğer katılımcı bloglara, stand detaylarına, herşeye oradan ulaşabilirsiniz. 

Bu koşturmacalı gün için daha günün başında sonunda ne kadar yorgun olacağını aşağı yukarı tahmin eden ben, günü yeni kimonom, skinny jeanim ve babetlerimle tamamladım. Bu ara zaten kimonolarla baya ciddi düşünüyorum. Baharda jeanlerle şahane oluyorlar ama asıl yazın onları bikinilerin üstünde görmek isteriz:)

Bu arada o gün benimle orada olan kuzenimin de Tumblr'da şahane bir blogu var; Jenna's Style Diary'ye mutlaka uğrayın!

Jeans: Zara, Kimono: H&M, Ballet flats: Topshop, Sunglasses: Rayban, Necklaces & Rings: Gold from different jewelers, Watch: Casio, Lipstick: Mac Diva
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...